Tide News (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Date
af: Datum

en: Link
af: Skakel

en: Location
af: Ligging

en: Topic
af: Onderwerp

en: News
af: Nuus
