Tide News (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: Link
eo: Ligilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Topic
eo: Temo
