Tide News (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Topic
kk: Тақырыпша
