Tide News (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: Link
ro: Legătură

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locaţia

en: Topic
ro: Subiect
