Tide News (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Link
sk: Odkaz

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Topic
sk: Téma

en: News
sk: Novinky
