Tide News (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Date
ur: تاریخ

en: Links
ur: لنکس

en: Link
ur: ربط
