Tide News (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Date
da: Dato

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Topic
da: Emne

en: News
da: Nyheder

en: Featured Image
da: Fremhævet billede
