Tide News (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Topic
gl: Tema
