Tide News (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Date
it: Data

en: Links
it: Collegamenti

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Topic
it: Argomento

en: Introduction Text
it: Testo introduttivo
