Tide News (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Date
ru: Дата

en: Links
ru: Ссылки

en: Link
ru: Ссылка

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Topic
ru: Тема форума

en: Related links
ru: Связанные ссылки

en: News
ru: Новости

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Introduction Text
ru: Вводный текст

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>
