Tide News (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Links
vi: Các liên kết

en: Link
vi: Liên kết

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Department
vi: Phòng ban

en: Topic
vi: Chủ đề

en: News
vi: Tin tức
