Tide News (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Summary
el: Περίληψη

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Topic
el: Θέμα
