Tide News (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Tags
es: Etiquetas

en: Date
es: Fecha

en: Links
es: Enlaces

en: Link
es: Enlace

en: Summary
es: Resumen

en: Off
es: Desactivado

en: Location
es: Ubicación

en: Department
es: Departamento

en: Topic
es: Tema

en: Related links
es: Enlaces relacionados

en: News
es: Noticias

en: Metatags
es: Meta etiquetas

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
es: Contenido limitado en @limit caracteres, quedan: <strong>@remaining</strong>
