Tide News (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Link
fi: Linkki

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Topic
fi: Aihe

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>
