Tide News (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Summary
hu: Összegzés

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Department
hu: Tanszék

en: Topic
hu: Témakör

en: Related links
hu: Kapcsolódó hivatkozások

en: News
hu: Hírek

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Introduction Text
hu: Bemutatkozó szöveg
