Tide News (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Location
km: ទីតាំង

en: Topic
km: ប្រធានបទ
