Tide News (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Link
lv: Saite

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Topic
lv: Tēma
