Tide News (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Link
pl: Odnośnik

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Department
pl: Departament

en: Topic
pl: Temat

en: News
pl: Aktualności

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.
