Tide News (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Summary
ast: Resume

en: Location
ast: Llugar

en: Topic
ast: Asuntu
