Tide News (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Date
cs: Datum

en: Links
cs: Odkazy

en: Link
cs: Odkaz

en: Summary
cs: Souhrn

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Topic
cs: Téma
