Tide News (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Department
et: Osakond

en: Topic
et: Teema

en: Related links
et: Seotud lingid

en: News
et: Uudised
