Tide News (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Date
id: Tanggal

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Link
id: Tautan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan

en: Location
id: Lokasi

en: Department
id: Departemen

en: Topic
id: Topik

en: News
id: Berita

en: Contact us
id: Kontak kami
