Tide News (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
