Tide News (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Location
ne: स्थान

en: Topic
ne: विषय
