Tide News (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: Link
oc: Ligam

en: Summary
oc: Resumit

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Topic
oc: Subjècte

en: News
oc: Novèlas

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)
