Tide News (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Date
tr: Tarih

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Link
tr: Bağlantı

en: Summary
tr: Özet

en: Off
tr: Kapalı

en: Location
tr: Konum

en: Topic
tr: Konu
