Tide Page (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Links
ar: روابط

en: Link
ar: رابط

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Topic
ar: المناقشة
