Tide Page (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Links
bg: Връзки

en: Link
bg: Линк

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Topic
bg: Тема
