Tide Page (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა
