Tide Page (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Page
my: စာမျက်နှာ
