Tide Page (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Link
ast: Enllaz

en: Page
ast: Páxina

en: Topic
ast: Asuntu
