Tide Page (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Links
az: Linklər

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Topic
az: Mövzu
