Tide Page (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Topic
gl: Tema
