Tide Page (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
