Tide Page (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Link
nn: Lenke

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Topic
nn: Emne
