Tide Page (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Topic
ta: தலைப்பு
