Tide Page (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Links
uk: Посилання

en: Link
uk: Посилання

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Topic
uk: Тема

en: Related links
uk: Пов'язані посилання

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Introduction Text
uk: Вступний текст

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>
