Tide Page (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Links
hy: Հղումներ

en: Link
hy: Հղում

en: Page
hy: Էջ

en: Topic
hy: Թեմա
