Tide Page (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Ligado

en: Links
pt: Ligações

en: Link
pt: Ligação

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Topic
pt: Tópico
