Tide Page (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Link
af: Skakel

en: Page
af: Bladsy

en: Topic
af: Onderwerp
