Tide Page (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Links
be: Спасылкі

en: Link
be: Спасылка

en: Page
be: Старонка

en: Topic
be: Тэма
