Tide Page (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Links
ca: Enllaços

en: Link
ca: Enllaç

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Topic
ca: Tema
