Tide Page (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Links
fr: Liens

en: Link
fr: Lien

en: Off
fr: Désactivé

en: Topic
fr: Sujet

en: Metatags
fr: Balises meta (Meta tags)

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fr: Contenu limité à @limit caractères, restant : <strong>@remaining</strong>
