Tide Page (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Links
he: קישורים

en: Link
he: קישור

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Topic
he: נושא

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
