Tide Page (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Links
it: Collegamenti

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Topic
it: Argomento

en: Introduction Text
it: Testo introduttivo
