Tide Page (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ
