Tide Page (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Topic
lt: Tema
