Tide Page (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Links
fa: واصلیها

en: Link
fa: واصلی

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Topic
fa: موضوع
