Tide Page (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Links
ro: Legături

en: Link
ro: Legătură

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Topic
ro: Subiect
