Tide Page (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Links
te: లంకెలు

en: Link
te: లింకు

en: Page
te: పేజీ

en: Topic
te: విషయం

en: Related links
te: సంబంధిత లింకులు
